KRYCÍ PSI

HANNIBAL OPTIMA GRATA
nar. 24. 6. 2006
Nejlepší plemeník ATIBOX 2010
Nejlepší plemeník Výroční výstavy ČR 2010


   

Vice světový vítěz ATIBOX 2008
Mezinárodní šampion krásy (C.I.B.)
Mezinárodní výstavní šampion (C.I.E.) (i.o.)

Spolkový vítěz Německa 2010
Vítěz roku ČR 2009 + 2010
Vítěz roku Rakouska 2010
Vítěz roku Slovinska 2009
Vítěz roku Švýcarska 2008
Vítěz roku Slovenska 2008
Klubový vítěz BK ČR
Klubový vítěz Slovinska 2009
Národní vítěz 2008 + 2009
Klubový šampion BK ČR
Národní vítěz ČR 2011
Český - Polský - Rakouský - Slovenský - Slovinský šampion
Juniorský vítěz roku ČR 2007 + nejlepší pes českého chovu
Juniorský vítěz roku Slovenska 2007
Český junior šampion, Slovenský junior šampion

multi CAC, CACK, CACIB, ČKV
27x BOB

chovný 6 , ZVV 1
HD - 0 , vyš.srdce - 0, spondylosa - 2, patella - 0

majitel: chovatelská stanice "Vlad-Bar"
Vladimír Bartoň, Javorník 118, 568 02 Svitavy, Česká republika
e-mail: vladbar@seznam.cz

Ego de Joanxichcan Ago del Colle dell Infinito
Ibsen v.d.Sembacher Flur
Don Carlos du Fief des Ilots
Hummel v.d.Sembacher Flur

Tullia del Colle dell Infinito
Hoss v.d. Goldquelle
Genny del Colle dell Infinito
Ankara de Joanxichcan Caruso di Soragna Aaron dei Cavalieri del Monferrato
Dhora del Nettuno
Yuma de Vallgorguina Kaiser de Vallgorguina
Yanta dels Segadors
Anthea Optima grata Ravel du Val d´Europe Perico du Val d´Europe Ibsen v.d.Sembacher Flur
Olinda dei Cavalieri del Monferrato
Ocre de Sullieu Tikki v.d.Boksdoorn
Matilou de Sullieu
Constans Optima grata No de Sullieu Caos dei Cavalieri del Monferrato
In´Edith de Sullieu
Ofelia Sili-tue Plato v.d. Hazenberg
Cecil Libox CS

Významní sourozenci:
   

   

Potomci:

Percy Optima grata
Světový juniorský vítěz 2009 , Klubový vítěz BK ČR, Champion CZ
Spolkový juniorský vítěz D 2009, Spolkový juniorský vítěz A 2009


Ugilia Optima grata
Středoevropský klubový jun. vítěz 2010 , Český junior šampion


Soland Box Lucrezia
Středoevropský klubový jun. vítěz 2009 , Juniorský vítěz roku PL 2009
ATIBOX 2010 - V2, Champion RUS


Narnia´s Lucy The Fifth Element
Juniorský vítěz roku CZ 2010, Juniorský vítěz roku Belgie 2010
IBC- Juniorský vítěz roku D 2010, Spolkový juniorský vítěz D 2010


Big Boy v. Kia
Juniorský vítěz roku Belgie 2010, Juniorský vítěz roku Holandska 2010


Caeto Fortuna Viva
Juniorský vítěz roku ČR 2009, Klubový juniorský vítěz 2009
Národní vítěz, Středoevropský klubový jun. vicevítěz 2009
Český junior šampion


Circe Fortuna Viva
Vice- Juniorský vítěz roku ČR 2009, Český junior šampion
Výroční výstava Švýcarsko - tř. otevřená- V1


Ultimo Optima grata
Klubový jun. vítěz SRB 2010
Vice- Juniorský vítěz roku SK 2010,Vice- Juniorský vítěz roku SRB 2010


Eimy Opti Pes
Klubový juniorský vítěz BK ČR, Český junior šampion


Harry Ljub Box
Nejlepší štěně ATIBOX 2010
Vice- juniorský vítěz roku Slovinska 2010, Výroční výstava Itálie - tř. mladých- V2


Grand Box Vitaly
Junior champion Srbska, Klubový vítěz Maďarska


Grand Box Valujev
Klubový juniorský vítěz Maďarska


Bentley Bijou Box
Junior šampion Slovenska, Nejlepší mladý jedinec


Napoleon The Fifth Element
ATIBOX 2010 - tř. dorostu- VN 1
Výroční výstava Španělsko - tř. mladých- V2


Samson Optima grata


Jack Heny Box


Une Dame de Jir-Pia


Uruguay de Jir-Pia